Allo je zvědavý, pozorný a vědecky podložený pohled na trvale udržitelný životní styl.

Daniel Schiffner

šéfredaktor

Ahoj! Jsem zakladatel a šéfredaktor Allo. Jsem bloger, ale také obsahový marketér na volné noze. Píšu o udržitelném životním stylu, o pomalých myšlenkách, o slow cestování.

Tvořím udržitelný podcast, do kterého si zvu nejrůznější hosty z oblasti udržitelného podnikání, pomalé módy, aktivisty, ekology a blogery s přesahem.

Často dostávám dotaz, jak jsem se dostal k udržitelnosti. Nevím. Od mala mám pocit, že je důležité starat se o své okolí, vážit si přírody a nevěřit v nekonečný růst.

Můj domov není jen 1+1, ale celá planeta. Je důležité vzdělávat budoucí generace v udržitelném životním stylu. Ukazovat, že být zero waste není nepohodlné, jak se na první pohled může zdát. Přicházet na úspornější řešení, která nejsou tolik náročná na přírodní zdroje.

Tento blog je skvělou příležitostí jak vše propojit dohromady. Jak spojit inovátory se spotřebiteli. Jak vzdělávat a šířit udržitelnou osvětu. Jak filtrovat to skutečně udržitelné od green washingu. Dokázat, že kvalitní a šik věci mohou být ohleduplné k přírodě. Mým úkolem je vše prozkoumat a podat vám to na stříbrném podnose, abyste mohli udělat co nejuvědomělejší rozhodnutí.

Affiliate odkazy

Allo obsahuje URL adresy, z kterých mám peníze, když na ně kliknete nebo si na nich zakoupíte produkt. (Blogování stojí money, honey.) Navzdory tomu nepíši o ničem, čemu bych nevěřil a sám to nepoužíval. Často píšu i o věcech, z kterých nic nemám, ale miluji je. Jestli si myslíš, že jsem porušil tohle pravidlo, napiš mi.